Koraliki TOHO™ - japońskie szklane koraliki drobne TOHO™. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki TOHO™ drobne są pięknymi koralikami z Japoni. Jest to najwyższa jakość wśród koralików, każdy kształt jest wręcz idealny. Dobrze łączyć je z koralikami czeskimi, czy półfabrykatami do wyrobu biżuterii. Dzięki większym otworom koraliki TOHO™ wygodniej stosuje się w plecionkach i haftach niż tradycyjnych koralikach drobnych.  Najpopularniejsze wielkości TOHO to okrągłe 11/0 i 15/0, oraz 8/0

Koraliki TOHO sprzedajemy w paczkach detalicznych i hurtowych. Hurt to paczki 50 gram, detal to paczki 5 gram. Ty wybierasz i decydujesz, która sprzedaż jest dla Ciebie lepsza. Na paczkach hurtowych zaoszczędzić nawet 38%.

TOHO to Japońska firma, założona w 1957 roku. Jej koraliki drobne cieszą się dużym zainteresowaniem projektantów biżuterii, ubrań i świata mody. Świetnie nadają się do wyrobu biżuterii techniką beadingu np. tkanie na krośnie, ścieg mozaikowy, tkanie ręczne, haft koralikowy.

Do pracy z koralikami TOHO mogą przydać się igły Miyuki, nici firmy TOHO One-G, żyłka i inne półfabrykaty do wyrobu biżuterii i rękodzieła.