Półfabrykaty do wyrobu biżuterii | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii są podstawą do tworzenia rękodzieła dla każdej biżuterii. W ofercie mamy ponad 1300 półproduktów do biżuterii, w tym srebrne 925posrebrzanez stali chirurgicznej 316, czy w kolorze srebrnym. Oferujemy popularne bigledrutykońcówkiłapaczkifederingikarabińczyki, czy też kuleczki zaciskowe i ogniwkaPółfabrykaty do wyrobu biżuterii sprzedajemy w paczkach detalicznych i hurtowych. Akcesoria jubilerskie są najwyższej jakości, posiadają certyfikaty laboratoryjne. 

W naszym sklepie internetowym sprzedajemy różnego rodzaju półfabrykaty do wyrobu biżuterii i akcesoria jubilerskie. Dzielimy je z reguły na kolor powłoki lub materiał wykonania. Najpopularniejsze to półfabrykaty srebrne 925, półfabrykaty posrebrzane, półfabrykaty w kolorze srebrnym, lub półfabrykaty do wyrobu biżuterii z stali chirurgicznej

Główne rodzaje to bigle, druty, szpilki, końcówki, podwieszki, kuleczki zaciskowe, ogniwka, przekładki, rurki, sztyfty, zapięcia i łańcuszki.

Stworzysz z nich piękne kolczyki, naszyjniki czy bransoletki.