Zastrzeżenie
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Zastrzeżenie

  • Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie umowy spowodowane siłą wyższą.
  • Za wszelkie skutki wynikłe z niezgodnego z Regulaminem dokonania Zamówienia przez Zamawiającego lub podania błędnych danych w formularzu rejestracyjnym Sklepu - odpowiedzialność ponosi Zamawiający.
  • Zdjęcia Towarów zamieszczone w Sklepie Koraliki.pl mogą, ze względów technicznych, w nieznacznym stopniu różnić się od faktycznego wyglądu produktów.
  • Sprzedawca dokłada wszelkich starań, by oferowany Towar był jak najwyższej jakości. Oferowane przez Sklep produkty mogą zawierać nikiel lub ołów (w szczególności półfabrykaty). Osoby z alergiami na powyższe substancje nie powinny korzystać z naszych produktów.
  • Oferowane przez Sklep produkty nie są zabawkami i nie powinny być używane przez dzieci.
  • Oferowane przez Sprzedawcę Towary poddane działaniu słońca, powietrza czy wody mogą utracić swoje właściwości fizyczne i chemiczne (m. in. kolor, kształt). Towary mogą też wchodzić w reakcje z innymi substancjami czy materiałami (np. tkaninami), dlatego w niektórych przypadkach nasze produkty nie mogą być wykorzystywane. Osoby mające wątpliwości czy dany Towar można wykorzystać w konkretnym celu proszone są przed jego zakupem o kontakt ze Sprzedawcą.