Regulamin
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Ogólne warunki handlowe

1. Zakres zastosowania

Następujące ogólne warunki handlowe stosuje się do wszystkich zamówień dokonywanych w naszym sklepie internetowym.

2. Strona Umowy, zawarcie Umowy

Umowa sprzedaży zostaje zawarta z APW Global Sp. z o. o. Sp. Kom.
Składowa 10, 05-840 Brwinów, Polska
KRS: 455161, NIP: PL5222790689
Przedstawienie produktów w sklepie internetowym nie stanowi prawnie wiążącej oferty, a jedynie niewiążący katalog internetowy. Poprzez kliknięcie przycisku Zamówienia składają Państwo wiążące zamówienie na towary znajdujące się w Państwa koszyku. Złożenie zamówienia zostaje potwierdzone automatyczną wiadomością e-mail wraz z przyjęciem zamówienia bezpośrednio po jego wysłaniu. Umowa sprzedaży zostaje zawarta wraz z tym potwierdzeniem mailowym.

3. Zapłata

W naszym sklepie mają Państwo do wyboru następujące sposoby zapłaty:
Karta płatnicza
Obciążenie Państwa karty kredytowej następuje w momencie przyjęcia przez nas Państwa zamówienia. Przy wyborze zapłaty kartą kredytową nie doliczamy żadnych kosztów operacyjnych.
Przelew na rachunek bankowy
Zobowiązujecie się Państwo do dokonania przelewu w ciągu 7 dni od momentu otrzymania potwierdzenia przyjęcia przez nas Państwa zamówienia. Przy wyborze zapłaty przelewem bankowym nie doliczamy żadnych kosztów operacyjnych.
PayPal
Obciążenie Państwa konta kwotą sprzedaży następuje w momencie przyjęcia przez nas Państwa zamówienia. Przy wyborze zapłaty PayPal-em nie doliczamy żadnych kosztów operacyjnych.
Płatności online
Obciążenie Państwa konta kwotą sprzedaży następuje w momencie przyjęcia przez nas Państwa zamówienia. Przy wyborze zapłaty Płatnościami online nie doliczamy żadnych kosztów operacyjnych.
Płatność przy odbiorze
Za zamówienia płacą Państwo gotówką w momencie odbioru przesyłki. Płatność przy odbiorze dostępna jest wyłącznie dla zamówień z dostawą na terenie Polski.

4. Odbiór osobisty

Dostawy wykonujemy wyłącznie drogą wysyłki. Osobisty odbiór towaru jest niemożliwy.

5. Paczkomaty

Przesyłki dostarczamy również do Paczkomatów.

6. Zastrzeżenie własności

Do wniesienia pełnej zapłaty towar pozostaje naszą własnością.

7. Szkody transportowe

W przypadku, gdy dostarczone towary wykazują oczywiste wady transportowe, prosimy o jak najszybsze zareklamowanie tego faktu u dostawcy i niezwłoczne skontaktowanie się z nami. Zaniedbanie zgłoszenia reklamacji lub skontaktowania się z nami nie ma żadnych konsekwencji odnośnie do Państwa ustawowych uprawnień i ich dochodzenia, czyli prawa do gwarancji. Pomogą nam jednak Państwo dochodzić naszych własnych roszczeń względem przewoźnika z tytułu ubezpieczenia transportu.

8. Zwroty / reklamacje

Zgodnie z zasadami na stronie Zwroty.

9. Zapisanie tekstu Umowy

Zapisujemy tekst Umowy i drogą mailową wysyłamy Państwu szczegóły zamówienia oraz nasze ogólne warunki handlowe. Ogólne warunki handlowe mogą Państwo w każdej chwili przeczytać na niniejszej stronie i ściągnąć z niej. Swoje poprzednie zamówienia mogą Państwo zobaczyć po zalogowaniu na konto klienta.

10. Język Umowy

Językiem używanym do zawarcia Umowy jest język Polski.