Koraliki fire polish - czeskie koraliki fire polish 2mm 3mm 4mm. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Fire Polish - czeskie koraliki FirePolished

Koraliki Fire Polish to wysokiej jakości szklane koraliki czeskie, które zostały wypalone w wysokiej temperaturze. Wybieraj w paczkach małych i hurtowych z rabatem do 20%. Darmowa wysyłka od 59.99zł!

Dzięki takiemu wypalaniu cechują się wyjątkową trwałością, unikalnymi kształtami, dokładnym szlifem oraz zachwycają szeroką gamą wykończeń i kolorów. Inspiracją dla wielu wzorów były naturalne kamienie i surowce takie  jak bursztyn czy ametyst. Koraliki o większych rozmiarach (donuts, turbines czy bols) można wykorzystać jako komponent korali i wiszących kolczyków. Z kolei kolczyki roller z większymi otworami świetnie prezentować się będą we wzorach plecionych np. bransoletach. 

Jeśli natomiast szukasz koralików szklanych, z których chcesz stworzyć olśniewającą biżuterię, wypróbuj fasetowane kryształki round. Fasetki na koralikach pięknie odbijają światło, co czyni je idealnym komponentem dla gustownej i eleganckiej biżuterii.

Oferujemy koraliki czeskie w najpopularniejszych wielkościach fire polish 2mm, fire polish 3mm, fire polish 4mm.

Wśród koralików fire polish każdy twórca biżuterii znajdzie paciorki, które będą stanowić przepiękny element ręcznie wykonanej biżuterii artystycznej.

--- czytaj więcej ---
Koraliki Fire Polish

Koraliki Fire Polish

Koraliki Fire polished w tym ulubione wielkości fire polish 2mm, fire polish 3mm, fire polish 4mm i nie tylko. Koraliki fire polished są to czeskie koraliki. Mają piękny kształt i bardzo dokładny szlif.

Koraliki Fire Polish to koraliki z bardzo dokładnym szlifem, który doceni każdy miłośnik precyzyjnie wykonanych koralików. W ofercie naszego sklepu znajdują się koraliki w kształcie: bicones, bols, donuts, roller, round i turbines. Są one wykonane precyzyjnie i z trwałego materiału. Koraliki dostępne są w kolorze błękitnym, krystalicznym, a także w wielu innych odcieniach, które przykuwają uwagę, głównie ze względu na ich wygląd w zestawieniu ze światłem. Te piękne odcienie i kształt świetnie będą komponowały się z kryształkami Swarovskiego i syntetycznymi perełkami plastikowymi. Czech Beads Fire Polished zyskały swoich zwolenników na całym świecie, głównie ze względu na ich niepowtarzalny odcień i kształt, od którego bardzo ciężko jest oderwać wzrok. 

Koraliki Fire Polish 3mm, 4mm, 6mm

Są to najpopularniejsze wielkości tych koralików. Tylko oryginalne koraliki czeskie są w stanie posiadać tak piękny szlif na tak małym rozmiarze koralika. Niektóre znich są powlekane specjalnym połyskiem.