Kamienie półszlachetne do biżuterii, kamienie jubilerskie i ozdobne 💍 | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Kamienie półszlachetne, kamienie jubilerskie - kamienie ozdobne.

Kamienie półszlachetne, kamienie jubilerskie i ozdobne, wybieraj wśród tysięcy kamieni, kupuj z rabatem do 20% i korzystaj z darmowej wysyłki od 59,99 zł. Sprzedajemy też w paczkach hurtowych. Sprawdź!

Marzysz o naszyjniku z „tygrysim okiem”? A może o kolczykach z turkusem? W tym miejscu kupisz 💖 unikatowe kamienie półszlachetne i jubilerskie, które wykorzystasz do stworzenia oryginalnej i fantazyjnej biżuterii. Świetne ceny, duże rabaty.

W tej kategorii sklepu zgromadziliśmy piękne i niepowtarzalne kamienie szlachetne i ozdobne z wielu zakątków świata. Kamienie dostępne są w bogatej kolorystyce, odcieniach, wielkościach i kształtach — okrągłe, matowe, szlifowane czy barwione. Turkus, agat, jadeit, onyks czy tygrysie oko i inne kamienie szlachetne, jakie znajdziesz w naszym sklepie,  to niespotykane dzieło natury, a biżuteria z nich wykonana z pewnością zachwyci nie jednego wielbiciela luksusowych dodatków. Oferujemy również szeroki wybór półszlachetnych kamieni jubilerskich takich jak: jaspis, malachit i lapis-lazuli, onyks, granat, amazonit, nefryt czy jadeit. Każdy z nich wykorzystany w ręcznie robionych naszyjnikach, wisiorkach, bransoletkach czy kolczykach doda blasku i podkreśli subtelną urodę kobiety.

Kamienie sprzedajemy zarówno w wersji detalicznej dla miłośniczek tworzenia biżuterii hand made, jak i w hurtowej.

--- czytaj więcej ---
kamienie jubilerskie

Kamienie półszlachetne, kamienie jubilerskie twórz z pasją!

Kamienie jubilerskie do tworzenia biżuterii to świetny wybór wykorzystywany do rękodzieła. Łączymy je z półfabrykatami do tworzenia biżuterii. Teraz możesz tworzyć naszyjniki, bransoletki, kolczyki z kamieni naturalnych i kamieni ozdobnych. Kamienie do biżuterii mają różne kształty, mogą być okrągłe, matowe, szlifowane czy barwione.  

Kamienie naturalne unikalne piękno do tworzenia biżuterii. 

Kamienie naturalne i odtworzone są popularne i unikalne. Najpopularniejsze wśród nich to turkusagatjadeitonykstygrysie oko. Kamienie naturalne do wyrobu biżuterii są sprowadzane z całego świata i każdy z nich ma inną historię. Kamienie o nieco mniejszej twardości i trwałości, są nazywane kamieniami półszlachetnymi lub kamieniami ozdobnymi. Są to m.in. jaspis, agat, malachit i lapis lazuli, onyks, turkus, granat, amazonit, nefryt, jadeit. Kupuj nasze koraliki w paczkach detalicznych i hurtowych.

Czy wiesz czym różni się kamień szlachetny od półszlachetnego?

Kamienie szlachetne np. diament, są o wiele bardziej twarde niż kamienie półszlachetne. Wśród kamieni półszlachetnych wyróżniamy podział na dwie grupy oddające ich pochodzenie minerały przejrzyste i nieprzejszyste kwarce, oraz materiały mineralne.

Najpopularniejszymi kamieniami półszlachetnymi  mineralnymi w naszej ofercie są agat, onyks, karneol, amazonit, fluoryt, granat, jadeit, malachit, turkus. Do niemineralnych zaliczamy koral, lawę, marmur.

Kamienie jubilerskie są pochodzenia organicznego, lecz czasem zdarzają się kamienie odtworzone, czy barwione sztucznie przez człowieka. Przy każdym kamieniu jest szczegółowy opis czy dany kamień jest naturalny czy sztuczny. 

Koraliki.pl to największa hurtownia kamieni naturalnych i półszlachetnych do wyrobu biżuterii.