Koraliki porcelanowe i koraliki ceramiczne do tworzenia biżuterii | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

koraliki ceramiczne porcelanowe

Koraliki porcelanowe, ceramiczne w świetnych cenach, duży wybór. Setki kolorów i kształtów, wysoka jakość. Rabaty do 30%, możliwość damorwej wysyłki. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się do niej już teraz!

Koraliki porcelanowe inspirują swoim niejednolitym wybarwieniem i ciekawym wzornictwem. Do wyboru jest nie tylko wiele kolorów, ale również kształtów, w tym kulek oraz pastylek, co pozwala na bardzo indywidualną kreację twórczą. Koraliki porcelanowe są eleganckie, mają w sobie mnóstwo ponadczasowego stylu. Tego typu materiał często wykorzystuje się do nietypowych projektów. Biżuteria wykonana z koralików porcelanowych jest ciekawa za sprawą różnorodności swojej faktury i cieniowania. Wielkość kształtów pozwala na jej bogate możliwości łączenia z innymi materiałami, w tym z metalem. Koraliki porcelanowe świetnie sprawdzą się jako element do tworzenia bransoletek i kolczyków, ale także naszyjników, które zachwycą swoją urodą.

--- czytaj więcej ---
koraliki porcelanowe

Koraliki porcelanowe, a koraliki ceramiczne.

Koraliki porcelanowe są wytwarzane z ceramiki białej dzielimy je na tradycyjne koraliki, oraz bardziej koraliki ceramiczne błyszczące o wysokim połysku i intensywnej barwie. Koraliki ceramiczne w związku z techniką wytwarzania mają różne kolory i powłoki, a także inne kształty od kul, po kostki, cegiełki. Koraliki porcelanowe to bardzo popularne półfabrykaty do wyrobu biżuterii.