Koraliki czeskie - koraliki szklane w tym Preciosa i SuperDuo. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki czeskie - Preciosa, SuperDuo, Fire Polished, CzechMates.

Koraliki czeskie, to znane i cenione na całym świecie koraliki drobne, szklane. W naszym sklepie kupisz je w świetnej cenie, możesz wybrać markę Preciosa, czy koraliki SuperDuo. Nie zwlekaj! 

W tej kategori znajdziesz szklane polerowane koraliki czeskie, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wszystkich twórców biżuterii i uznaniem na całym świecie. Szklane czeskie koraliki często są wykorzystywane do tworzenia biżuterii typu hand made, czy technice sutaszu. I trudno się dziwić. Koraliki produkowane u naszych południowych sąsiadów cechują się znakomitą jakością, ciekawym wzornictwem, powłoką i kolorystyką oraz różnorodnością kształtów. Szkło pochodzi z czeskich fabryk szkła słynących z wysokiej jakości. Większość z nich produkowana jest w okolicach Jablonca - znanej stolicy przemysłu koralikowego. Jednymi z najpopularniejszych są wyroby firmy Matubo, czyli słynne koraliki SuperDuo i koraliki Preciosa. Twórcy biżuterii i projektanci chętnie sięgają również po pięknie szlifowane koraliki czeskie fire polished.

--- czytaj więcej ---
koraliki czeskie

Koraliki czeskie

Koraliki czeskie po koralikach japońskich koraliki TOHO czy Miyuki, cieszą się bardzo dużą popularnością. Ze względu na ciekawe kształty, ładną barwę i powłokę. Najpopularniejsze to koraliki firmy Matubo, czyli słynne koraliki SuperDuo, oraz koraliki preciosa. Dużym uznaniem cieszą się też koraliki czeskie szlifowane fire polished. Szklane koraliki często są wykorzystywane do tworzenia biżuterii, czy sutaszu. 

Koraliki Preciosa

To słynne koraliki z Czech, małe koraliki drobne konkurujące z koralikami Toho. Setki kolorów, popularne kształty. Wszystkie te półprodukty znajdziesz w naszej ofercie.

Koraliki SuperDuo

Koraliki firmy Matubo, wyznaczyły nowy standard w koralikach dwudziurkowych. mają setki, pięknych kolorów do tego ich kształt idealnie się nadaje do tworzenia biżuterii handmade.