Koraliki pressed wytłaczane - czeskie szklane koraliki drobne | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki czeskie wytłaczane Pressed

Koraliki czeskie Pressed (Wytłaczane) to popularne koraliki szklane w setkach barw, kolorów i kształtów. Wszystkie w rabacie do 20%, w paczkach hurtowych i małych. Twórz bransoletki razem z nami. Sprawdź nas!

Koraliki czeskie Pressed to jeden z rodzajów popularnych na całym świecie czeskich koralików. W naszym sklepie znajdziecie Państwo je wersji Daggers, Nano, Loops, a także Flowers i Bicones Pinch Beads. Bogactwo form, kształtów i kolorów tego typu koralików to istny raj dla twórców ręcznie wykonywanej biżuterii. Bransoletki i naszyjniki, a także kolczyki nie mogą więc nie przykuwać uwagi swoim niepowtarzalnym stylem i autorskim charakterem. Koraliki czeskie w nieco bardziej stonowanych i jaśniejszych odcieniach mogą świetnie zgrać się z innymi koralikami szklanymi. Jest to propozycja dla miłośników biżuterii kolorowej i przyciągającej uwagę już z daleka. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do stylizacji wybieranych na co dzień. Z koralików można tworzyć naprawdę niesamowite kształty i wzory – jedynym ograniczenie jest jedynie wyobraźnie projektantki. 

--- czytaj więcej ---
Koraliki czeskie wytłaczane

Koraliki czeskie pressed wytłoczone

Popularna seria koralików czeskich pressed, wytłaczanych. Koraliki te mają różne kształty, kolory, bardzo popularny kształt jest kształt koralika okrągły i koralik pinch. Od Ciebie zależy jaką wielkość wybierzesz jaki kształt. 

Idealnie komponują się z innymi koralikami szklanymi oraz koralikami Toho

Koraliki czeskie pressed do tworzenia bransoletek handmade

Koraliki czeskie idealnie nadają się do tworzenia bransoletek, kolczyków. Już teraz możesz zrobić biżuterię DIY sama.