Koraliki fire polished - czeskie fire polish 2mm 3mm 4mm, 6mm. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

koraliki Fire Polish 2mm, 3mm, 4mm, 6mm, 8mm. Koraliki czeskie.

Koraliki Fire Polish 2mm, 3mm koraliki czeskie. Wybieraj w paczkach małych i hurtowych z rabatem do 20%. Darmowa wysyłka od 59.99zł! Idealny szlif, setki kolorów. Zobacz naszą ofertę i sprawdź nasze ceny! Wybierz swój kolor, oraz wielkość. Darmowa dostawa od 59,99 zł, rabaty do 30%, paczki detaliczne i hurtowe. Zapraszamy!

Koraliki Fire Polished to jedna z wersji popularnej odmiany tych czeskich koralików. Dostępne są one w wymiarach od 2mm do 14mm. Pomimo tak małego rozmiaru, koraliki te są precyzyjnie wykonane i zachwycają swoimi odcieniami. W naszym sklepie znajdą Państwo koraliki w kolorze złotej pomarańczy, a także ametystu i wielu, wielu innych. Wszystkie je można dobierać w innymi rodzajami koralików, jak na przykład koralikami metalowymi podłużnymi lub koralikami metalowym okrągłymi. Koraliki staną się świetnym wykończeniem tworzonych bransoletek i naszyjników. Biżuteria z nich tworzona świetnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej nam osoby. Zarówno ona, jak i jej otoczenie, doceni różnorodność barw tych koralików i ich dokładne wykończenie, które widać nawet w przypadku najmniejszych rozmiarowo produktów. 

--- czytaj więcej ---
round

Koraliki Fire Polish - 2mm, 3mm, 4mm, 6mm, 8mm, 10mm.

W naszej ofercie znajdziecie całą paletę kolorów koralików Fire Polish. Wszystkie są pięknie fasetowane, w różnych kolorach i barwach umożliwią Ci tworzenie ciekawych bransoletek, kolczyków czy naszyjników. Łącz je z koralikami Toho czy półfabrykatami do biżuterii. Możesz je też fajnie połączyć z koralikami czeskimi.