Koraliki metalowe do wyrobu biżuterii | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki metalowe

Koraliki metalowe dają wiele możliwości na przygotowanie nietuzinkowej biżuterii. Koraliki w wielu wzorach. Świetnie sprawdzą się jako element biżuterii etnicznej, ale nie tylko. Koraliki metalowe doskonale rozwijają kreatywność. Dobrze wyglądają w połączeniu z innymi elementami, takimi jak koraliki szklane, ponieważ perfekcyjnie je przełamują. Koraliki metalowe dostępne w naszym sklepie, to materiał trwały, odporny na odkształcenia, a przy tym naprawdę prosty w użyciu, nawet dla osoby początkującej. Dodatkowym atutem jest z pewnością zróżnicowanie stylistyczne oferowanych paciorków. Mogą być one w stylu retro, a także całkowicie nowoczesne – by trafić w twoją wizję autorskiej biżuterii. Bardzo dobrze łączą się z koralikami Miyuki, czeskimi koralikami i kamienie półszlachetnymi.

--- czytaj więcej ---
koraliki metalowe

Koraliki metalowe to jeden z podstawowych produktów do wyrobu biżuterii. Wykorzystujemy je razem z koralikami szklanymi, czy półfabrykatami do biżuterii. Wśród nich są popularne końcówkimetalowe zawieszki, charm , przekładki, koraliki aluminiowe. Koraliki metalowe są wysokiej jakości i bardzo łatwo je wykorzystać do tworzenia bransoletek, naszyjników czy kolczyków.