Koraliki Miyuki Berry | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Berry

Kupuj piękne japońskie koraliki Miyuki Berry, w paczkach detalicznych i hurtowych. Świetne ceny, rabaty, sprawdź nasza ofertę i twórz biżuterie handmade. Szklane koraliki Miyuki Berry są produkowane przez japońską firmę Miyuki Co.Ltd z wytrzymałego, wysokiej jakości szkła. Te drobne koraliki zostały stworzone w Japonii w latach osiemdziesiątych przez Masayoshi Katsuoka z firmy Miyuki Shoji Company.

Każdy koralik Miyuki Berry ma idealnie taki sam kształt przypominający małą fasolkę z niedużym, wygodnym do nawlekania otworem. Wymiary tych koralików wynoszą 4,5 x 2,5 mm. W naszej ofercie znajdują się koraliki w kolorze ciemnobrązowym metalicznym, ciemnobrązowym matowym, stalowoszarym, oraz błyszczące, w kolorze herbacianej róży. Koraliki Miyuki Berry oferujemy w opakowaniach po 5 g (ok. 115 sztuk) i po 25 g (ok. 575 sztuk).

--- czytaj więcej ---

Miyuki Berry

Są bardzo lubiane zarówno przez amatorów, hobbystów tworzących rękodzieło, jak również projektantów mody. Najlepsze efekty można osiągnąć używając oryginalnych akcesoriów i półproduktów Miyuki, takich jak nici czy igły Miyuki. Łącząc Koraliki Miyuki Berry ze srebrnymi półfabrykatami, można stworzyć niezliczoną ilość niepowtarzalnych kolii, bransoletek, kolczyków i wszelkiego rodzaju plecionek.