Koraliki Miyuki - japońskie koraliki drobne Miyuki Delica tanio. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki® - koraliki drobne z Japonii

Koraliki Miyuki, drobne koraliki japońskie, które należą do jednych z najbardziej cenionych wyrobów w tej branży. Kup je w naszym sklepie paczki hurtowe, detaliczne rabaty, możliwa darmowa wysyłka. Zobacz!

Koraliki Miyuki beads produkowane są z wysokiej jakości wytrzymałego szkła ze szczególną precyzją. A to sprawia, że każdy z nich jest idealny kształt i jest znakomicie dopasowany do reszty. Wysoki poziom wykonania to jeden z powodów, dla których koraliki japońskie wybierają artyści rękodzielnicy i projektanci na całym świecie.

Oferujemy japońskie koraliki w szerokiej gamie odcieni i kolorów, z których można stworzyć oryginalne i zachwycające wisiorki, kolie czy bransoletki. Miyuki świetnie sprawdzają się w wyrobie biżuterii hand made oraz we wszelkiego rodzaju plecionkach. Najlepsze efekty osiągnięcie, jeżeli pracować będziecie na oryginalnych akcesoriach i półproduktach Miyuki takich jak nici Miyuki czy igły Miyuki.

Szklane koraliki, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym twórcom.

--- czytaj więcej ---
koraliki Miyuki®

Koraliki Miyuki

Koraliki Miyuki to doskonały wybór wysokiej jakości japońskich koralików. Doskonałe do biżuterii hand made. Świetne w użyciu z nićmi Miyuki. Koraliki Miyuki są perfekcyjnie wykonane. Idealny kształt każdego koralika. Dlatego tak bardzo są lubiane przez twórców biżuterii. Do nawlekania koralików Miyuki użyj oryginalnych igieł Miyuki.

Japońskie koraliki Miyuki

Koraliki MIyuki pochodzą z Japoni od dawna konkurują z koralikami Toho. Według wielu mają lepszy, ładniejszy kształt niż Toho. Natomiast kosztują też troszkę drożej. Idealnie nadają się do tworzenia bransoletke, czy innego rodzaju biżuterii handmade.