Koraliki Miyuki - japońskie koraliki drobne Miyuki Delica tanio. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki® - koraliki drobne z Japonii

Koraliki Miyuki szklane, drobne koraliki japońskie, które należą do jednych z najbardziej cenionych wyrobów w tej branży. Koraliki produkowane są z wysokiej jakości wytrzymałego szkła ze szczególną precyzją. A to sprawia, że każdy z nich jest idealny kształt i jest znakomicie dopasowany do reszty. Wysoki poziom wykonania to jeden z powodów, dla których koraliki japońskie wybierają artyści rękodzielnicy i projektanci na całym świecie.

Oferujemy japońskie koraliki w szerokiej gamie odcieni i kolorów, z których można stworzyć oryginalne i zachwycające wisiorki, kolie czy bransoletki. Miyuki świetnie sprawdzają się w wyrobie biżuterii hand made oraz we wszelkiego rodzaju plecionkach. Najlepsze efekty osiągnięcie, jeżeli pracować będziecie na oryginalnych akcesoriach i półproduktach Miyuki takich jak nici Miyuki czy igły Miyuki.

Szklane koraliki, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym twórcom.

--- czytaj więcej ---
koraliki Miyuki®

Koraliki Miyuki to doskonały wybór wysokiej jakości japońskich koralików. Doskonałe do biżuterii hand made. Świetne w użyciu z nićmi Miyuki. Koraliki Miyuki są perfekcyjnie wykonane. Idealny kształt każdego koralika. Dlatego tak bardzo są lubiane przez twórców biżuterii. Do nawlekania koralików Miyuki użyj oryginalnych igieł Miyuki.