Koraliki Miyuki Delica - idealny kształt, duży otwór. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Delica

Koraliki Miyuki Delica to wyrób japoński, uznawany za konkurenta koralików TOHO. Są jednymi z najlepszych koralików wykorzystywanych do tworzenia artystycznej biżuterii. Kupisz je u nas w świetnych cenach! 

Koraliki Miyuki Delica to wyrób pochodzenia japońskiego, wykorzystywany do tworzenia biżuterii. Posiada on cechy podobne do popularnych koralików TOHO. Ręcznie wykonywana biżuteria nie może obyć się bez tych koralików, głównie ze względu na ich precyzję wykonania i bogactwo wykonania. 

Ich cylindryczny kształt i duży otwór do nawlekania ułatwiają pracę, szczególnie początkującym twórcom. Bransoletki z nich wykonywane, są idealnie płaskie, a wzory – dopracowane. Z koralików można tworzyć także kolczyki – w odcieniu morskim, intensywnej zieleni lub słodkiego różu. Można je śmiało łączyć z innymi półfabrykatami do tworzenia biżuterii, czyli na przykład różnego rodzaju zawieszkami lub posrebrzanymi kółkami. 

Także kamienie jubilerskie i kamienie półszlachetne świetnie sprawdzą się przy wyborze dodatków do koralików Miyuki Delica. Są one sprzedawane zarówno detalicznie, jak i hurtowo. 

--- czytaj więcej ---
koraliki Miyuki delica

Koraliki Miyuki Delica

Koraliki Miyuki Delica to idealne koraliki drobne, kształt każdego koralika jest taki sam. Każdy z nich ma duży otwór, a także cienkie ścianki, dzięki temu można zastosować je w beadingu, hafcie, czy innym rękodziele precyzyjnym. Po koralikach TOHO to jedne z popularniejszych koralików japońskich. Ich charakterystyczną cechą jest duży otwór oraz idealny cylindryczny kształt. Dostępne są w wielu kolorach, metalicznych, przezroczystych. Można przy ich pomocy stworzyć bogate wzory bransoletek.  Chętnie wykorzystywane do  beadingu.