Koraliki Miyuki Drop | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Drop

Oferujemy koraliki Miyuki Drop w atrakcyjnych cenach, z rabatami, a także darmową wysyłką. Kupuj koraliki drobne najwyższej jakości! Koraliki Miyuki Drop to popularne kropelki, dzięki którym można tworzyć bardzo ciekawe bransoletki. Na koraliki Drop skusić się mogą osoby zaczynające swą przygodę z beadingiem. Średnica tych koralików to jedyne 0,8 mm, lecz efekt jaki powstaje po ich połączeniu wart jest nakładu pracy.

Koraliki tego typu cechują mieniące się tonacje barw. Znajdziesz tu klasyczną czerń z odcieniami błękitu oraz szarości z nasyceniem srebra, platyny czy też złota. Te wyjątkowe koraliki szklane ułożone w elegancką bransoletkę czy naszyjnik sprawią, że Twój strój nabierze całkiem nowego stylowego wyrazu. Taki gustowny dodatek sprawi, że każde służbowe spotkanie zakończy się sukcesem. 

--- czytaj więcej ---

Miyuki Drop

Koraliki Miyuki to doskonały i ultratrwały materiał do beadingu. Koralikowanie to świetny sposób na ćwiczenie i poszerzanie kreatywności. Z drobnych wyjątkowo precyzyjnych w swym kształcie koralików japońskich stworzysz unikalną biżuterię, którą zaskoczysz i oczarujesz otoczenie. Dla zwolenniczek klasycznych barw idealne będą koraliki Drop, które połączysz w ciekawą kompozycję za pomocą specjalnych sznurków, żyłek czy nici.