Koraliki half tila | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Half Tila

Oferujemy koraliki Miyuki half Tila, duży wybór, świetne ceny, piękne kolory. Twórz biżuterię i rękodzieło razem z nami. Koraliki Miyuki to najlepsze koraliki drobne prosto z Japonii. 

Koraliki Miyuki half tila to wysokiej jakości koraliki japońskie. Koraliki wykonane są ze szkła, mają piękny prostokątny kształt. Są to koraliki drobne, ich rozmiar wynosi 5x2,3x1,9mm. Średnica otworu wynosi 0,8mm. Sprzedawane w opakowaniach po 5g i 25g, czyli w przeliczeniu na sztuki wychodzi około 125 i 625 sztuk.

 

--- czytaj więcej ---

Miyuki half tila

Tego rodzaju koraliki szklane występują w czterech kolorach: delikatnym, eleganckim ceilon antique ivory pearl, oryginalnym metallic dark bronze, pięknie prezentującym się metallic half gunmetal oraz klasycznie wyglądającym opaque black. Kolor ceilon antique ivory pearl można pięknie łączyć z półfabrykatami złotymi do biżuterii i tworzyć delikatne, pasujące do eleganckich kreacji bransoletki Miyuki. Pozostałe kolory idealnie sprawdzą się z półfabrytakami do biżuterii w kolorze srebrnym, tworząc bransoletkę oryginalną, pięknie prezentującą się na ręce i odpowiednią na każdą okazję. Bransoletki Miyuki są idealnym dodatkiem pasującym do każdego stylu.