Koraliki Miyuki Round 11/0 | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Round 11/0

Koraliki Miyuki Round 11/0 to idealne, drobne paciorki do beadingu! Kupisz je u nas w świetnych cenach, w paczkach detalicznych i hurtowych. W naszej ofercie znajdziesz też Miyuki Delica, a także koraliki Toho. 

Miyuki Round 11/0 to najwyższej klasy koraliki japońskie. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi (2 mm) można je łączyć z innymi, większymi opcjami koralików z naszego sklepu, co na pewno zaowocuje niesamowicie pięknymi efektami w postaci zjawiskowych bransoletek idealnie prezentujących się na dłoni. Są to koraliki szklane.

--- czytaj więcej ---

Miyuki Round 11/0

Po wykonaniu z nich bransoletki Miyuki otrzymujemy coś zachwycającego - bowiem materiał, z którego są wykonane nadaje biżuterii lustrzany wygląd, koraliki szkrzą się i wyglądają wyjątkowo elegancko. Koraliki drobne do beadingu to nie tylko sposób na stworzenie pięknej biżuterii, ale także na spędzenie miłego czasu podczas samego procesu tworzenia. Jest to okazja do odprężenia, a także rozwijania swojego hobby. Wykonywanie bransoletek Miyuki pomaga także w rozwijaniu zdolności manualnych. Idealne na wszelakie okazje, idealne również na prezent dla bliskiej osoby! Wielokolorowa feeria koralików umożliwia tworzenie z nich unikatowych wzorów. Dostępne w sprzedaży w różnych opcjach wielkości opakowań. Bardzo przystępna cena produktów!