Koraliki Miyuki Round 15/0 | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Round 15/0

Duży wybór koralików Miyuki Round 15/0, czekają na Ciebie świetne ceny, paczki detaliczne i hurtowe. Sprawdź naszą ofertę! Koraliki Miyuki Round 15/0 wyśmienitej jakości, jedyne w swoim rodzaju koraliki japońskie. Ich rozmiar to 1.5mm, a średnica ich utworu to 0.7mm. Pakowane są po około 1250 i 6250 sztuk. Za niewielką cenę oferujemy gwarancję dobrej jakości i wytrzymałość paciorków przeznaczonych do tworzenia z nich oryginalnych ozdób. 

--- czytaj więcej ---

Miyuki Round 15/0

Są to koraliki drobne, bardzo śliczne. Materiał, z którego są wykonane, to szkło. Dostępne w wielu różnorakich kolorach, dzięki czemu można tworzyć z nich unikatowe, wielobarwne bransoletki Miyuki. Koraliki szklane można pięknie łączyć ze złotymi półfabrykatami do biżuterii dostępnymi w naszym sklepie oraz z innymi rodzajami naszych koralików występujących w naszej ofercie pod postacią różnorodnych kształtów i kolorów. Nasze koraliki to produkty idealne do beadingu, które po ukończeniu pięknie prezentują się na ręce w postaci eleganckiej, misternie wyglądającej, ale idealnie sprawującej się pod względem jakości bransoletce. Bransoletka Miyuki to biżuteria idealna zarówno na wieczorne wyjścia, jak i sytuacje dnia codziennego. Idealne dla każdego i na każdą okazję.