Koraliki Miyuki Round 6/0 | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Round 6/0

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Posiadamy piękne i jedyne w swoim rodzaju japońskie koraliki Miyuki Round 6/0. Sprzedawane w najlepszych cenach i kolorach.

Są to koraliki drobne, o popularnym rozmiarze 6/0 wykonane w Japonii ze szkła. Wykorzystuje się je najczęściej do beadingu, ale także do każdego rodzaju rękodzieła. 

--- czytaj więcej ---

Miyuki Round 6/0 - koraliki drobne 4mm

Koraliki wyglądają zjawiskowo, a przez swoje setki kolorów pasują do każdej kreacji. Z każdym ruchem ręki mienią się niezwykłym światłem i kolorem, wszystko dzięki temu, że są najwyższej jakości o pięknym kolorze. 

Koraliki można również łączyć z innymi i tworzyć bransoletki, jakich tylko dusza zapragnie. Przez połączenie koralików z innymi, które oferujemy w naszym sklepie gwarantujemy, że bransoletka uzyska jeszcze ciekawszy wygląd. Naszą propozycją jest połączenie z  półfabrykatami srebrnymi. Nada to bransoletce unikatowy wygląd. Posiadamy również wiele innych ofert koralików, które na pewno przypadną Państwu do gustu. Dzięki temu każdy z Państwa stworzy bransoletkę, która będzie wyrażała siebie.