Koraliki Miyuki Spacer | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Spacer

Koraliki Miyuki spacer to koraliki drobne. Są to koraliki szklane. Ich rozmiar wynosi 3x1.3mm, a rozmiar otworu to 1.3mm. Są to najwyższej jakości koraliki japońskie. Miyuki są bardzo wytrzymałe i gwarantują piękne wrażenie wizualne po wykonaniu z nich bransoletki.

Ten rodzaj koralików sprzedawany jest w opakowaniach o wadze 5g i 25g, co w przeliczeniu na przybliżoną ilość produktu znajdującego się w jednym zestawie daje 335 sztuk oraz 1675 sztuk. 

--- czytaj więcej ---

Miyuki Spacer

W naszym sklepie oferujemy Państwu koraliki tego typu dostępne w kilku pięknych kolorach: bardzo delikatnym i kobiecym ceylon white pearl, elegancko wyglądającymi duracoat galvanised gold i duracoat galvanised silver, oryginalnym metallic dark bronze, przeznaczonym dla fanów ciemnych, klasycznych kolorów opaque black oraz lśniącym plated nickel. Koraliki spacer warto łączyć z koralikami round 6/0 i tworzyć ciekawe bransoletki. Dla fanów bardziej awangardowej, niezwyczajnej biżuterii polecamy łączenie we wzory koralików spacer z koralikami berry beads.