Koraliki Miyuki Tila | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki Miyuki Tila

Jeśli szukasz koralików Miyuki Tila, to trafiłaś w odpowiednie miejsce oferujemy piękne kolory, świetne ceny, oraz darmowe kursy biżuterii. Do tego paczki detal i hurt. Sprawdź naszą ofertę. 

Miyuki Tila, to jeden z bardziej popularnych modeli koralików z charakterystycznymi dwoma dziurkami w kształcie kwadrata, dostępny jak każdy inny model koralików tej firmy, w wielu wersjach kolorystycznych. Koraliki drobne świetnie komponują się z półfabrykatami srebrnymi i złotymi. Idealne do beadingu ze względu na swój mały rozmiar, a także do zaplatania na krośnie. Tila to bez wątpienia ciekawy wybór do unikalnej bransoletki, jak i naszyjnika, polecany zarówno dla osób zaawansowanych, jak i początkujących w wykonywaniu biżuterii.

--- czytaj więcej ---

Miyuki Tila

Koraliki Miyuki pozwalają na własnoręczne wykonanie biżuterii w niepowtarzalnych wzorach. Dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości gotowa bransoletka Miyuki zachowuje oryginalny wygląd oraz trwałość, a także pożądany przez twórcę kształt. Te najbardziej znane koraliki japońskie, cieszą się powodzeniem zwłaszcza wśród projektantów bransoletek, naszyjników, ale i kolczyków. Koraliki szklane można wykorzystać również do projektowania naszywek na ubrania i wielu innych ciekawych pracach hand-made.