Masa perłowa do wyrobu biżuterii hurt i detal | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Masa perłowa do wyrobu biżuterii

Masa perłowa do wyrobu biżuterii to świetny produkt do tworzenia biżuterii. W ofercie sprzedajemy tysiące kształtów i kolorów. Nasze ceny są atrakcyjne, realizacja zamówień bardzo szybko, odkryj nasz sklep!

Koraliki z masy perłowej mogą być użyte do tworzenia przede wszystkim kolczyków, co nie znaczy wcale, że nie znajdą one swojego miejsce w naszyjniku, czy w bransoletce. Różnorodność kształtów: półokręgów, gwiazdek, kwadratów i niejednolite wybarwienie, doda blasku tworzonej z masy perłowej biżuterii. Ten specjalny rodzaj koralików jest bardzo elegancki, a przy tym inspirujący. Z pewnością znajdzie się niejedna miłośniczka takiego stylu.

--- czytaj więcej ---
masa perłowa

Masa perłowa do wyrobu biżuterii

Masa perłowato świetny produkt do tworzenia biżuterii, popularny w lato, ale nie tylko. W naszej ofercie sprzedajemy tysiące kształtów i kolorów masy perłowej. 

Masa perłowa jest materiałem, który od wieków stosowany jest w jubilerstwie oraz rękodziele artystycznym. Szczególnie popularna była zwłaszcza w XVI-XVIII wieku. Wykorzystywano ją jako tworzywo do wszelkiego rodzaju zdobień, wyrobu biżuterii czy inkrustacji.

Cechą charakterystyczną naturalnej masy perłowej jest przede wszystkim niepowtarzalny wygląd oraz połysk, który nadają jej kolorowe, iryzujące perłowe warstwy. Masa (macica) perłowa to wewnętrzna warstwa muszli niektórych gatunków małżów. Z tego powodu koraliki wykonane z tego surowca zachwycają mnogością kształtów oraz różnorodnością barw. Każdy z koralików jest unikalny, ponieważ jego wzór został stworzony przez naturę.

W naszej kolekcji znajdziecie koraliki z masy perłowej w kształtach bryłek, monet czy owali. Z koralików z masy perłowej tworzone są piękne naszyjniki, bransoletki czy kolczyki. To bez wątpienia jeden z ulubionych materiałów wszystkich twórców biżuterii artystycznej. Zjawiskowy, wręcz magiczny, tęczowych blask koralików urzeka każdego.