Koraliki powlekane setki wzorów do wyrobu biżuterii. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki powlekane - koraliki szklane do wyrobu biżuterii

Koraliki powlekane to ogromna część naszego asortymentu zaliczamy do nich kilkanaście odmian koralików szklanych które mają powleczony kolor. Oferujemy świetne ceny, rabat do -30%. Zobacz!

Koraliki powlekane to jedna z odmian koralików szklanych, czyli jednym z najczęściej wybieranych produktów do wyrobu biżuterii. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę koralików powlekanych galactic, gumowanych, kosmicznych, a także malowanych nici i wielokolorowych. Wszystkie one to ciekawy wybór, który sprawdzi się także przy wykorzystaniu półfabrykatów srebrnych 925, takich jak srebrne druty czy przekładki srebrne. 

Koraliki powlekane świetnie sprawdzą się przy tworzeniu bransoletek lub naszyjników na prezent – dla przyjaciółki lub dla mamy. Każda kobieta doceni ich trwałość wykończenia i barwy, od których nie sposób oderwać oczu. Obdarowana nie będzie chciała zdjąć ozdoby, która podkreśli każdą stylizację i przykuje uwagę nie tylko znajomych! 

W naszym sklepie dostępne są koraliki w rozmiarze od 4mm do 14mm. Sprzedawane są one zarówno hurtowo, jak i detalicznie. Szeroka oferta koralików powlekanych sprawia, że zdobyły one zainteresowanie twórców na całym świecie. 

--- czytaj więcej ---
koraliki powlekane

Koraliki powlekane

Najpopularniejsza odmiana to koraliki jednokolorowe o jednolitej barwie, kosmiczne bardzo ciekawie ozdobione, gumowane o inne fakturze dotyku. Koraliki powlekane są jednym z podstawowych produktów do tworzenia biżuterii, łatwo łączy się je z półfabrykatami do wyrobu biżuterii. 

Koraliki do bransoletek

Koraliki szklane powlekane idealnie nadają się do tworzenia ciekawych bransoletek, wystarczy połączyć je z innymi półfabrykatami do wyrobu biżuterii, czy koralikami szklany, czy przekładkami jubilerskimi.

Koraliki szklane na sznurach

Koraliki dostępne są w wielu w formach i rodzajach. Możesz kupić je na sztuki, lub większe ilości na sznurach. Wśród nich znajdują się zarówno koraliki o jednolitym intensywnym kolorze, jak i te charakteryzujące się oryginalnymi niecodziennym wzornictwem (malowane nici, kosmiczne, gumowane). Każdy wielbiciel beadingu w tym wyborze koralików powlekanych znajdzie coś dla siebie. Mnogość kształtów i wzorów i kolorów z pewnością zachęci wszystkich twórców biżuterii artystycznej do kreatywnego "koralikowania". Plecenie, nawlekanie i haftowanie przy wykorzystaniu koralików powlekanych staje się jeszcze większą przyjemnością.