Koraliki SuperDuo™ - czeskie koraliki drobne SuperDuo™. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki SuperDuo ™

Koraliki SuperDuo to wyrób czeski. Szklane koraliki najwyższej jakości  produkowane przez renomowanego producenta. Występują w wielu kolorach, są matowe, przezroczyste, połyskujące, neonowe  – wszystko zależy od ich pokrycia. Koraliki SuperDuo wypróbuj.

Idealnie sprawdzą się do przygotowywania różnorodnej biżuterii, od kolczyków poprzez bransoletki, aż po naszyjniki. Wypróbuj je teraz!

Można ich używać solo, ale szklane koraliki pasują także jako uzupełnienie innych rodzajów materiału, na przykład kamieni. Szklane paciorki zapewniają mnóstwo inspiracji do własnej pracy. Można przy ich pomocy wyczarować naprawdę niesamowitą, artystyczną biżuterię. Koraliki SuperDuo to obowiązkowy zakup dla każdego, kto amatorsko lub profesjonalnie zajmuje się przygotowywaniem biżuterii.

--- czytaj więcej ---
koraliki SuperDuo™

Koraliki SuperDuo

Koraliki SuperDuo™ to popularne czeskie, szklane koraliki drobne o nazwie SuperDuo™. Są to popularne koraliki dwudziurkowe, jedne z najpopularniejszych w tej kategorii. Z koralików SuperDuo można robić bardzo wiele różnych prac handmade, w tym piękne kolczyki czy bransoletki. Bardzo dobrze komponują się z koralikami Toho, czy półfabrykatami srebrnymi

Kształt koralików SuperDuo przypomina wrzeciono, czy ósemkę z dwoma dziurkami. te koraliki dwudziurkowe mają wymiar 2,5x5 mm natomiast wielkość otworu wynosi około 0,8mm. Możesz je kupić w wielu kolorach, powłokach popularne to pastelowe, metaliczne, czy opaque. Idealnie łączą się z koralikami Toho, czy innymi koralikami czeskimi takimi jak fire polish. 

Koraliki dwudziurkowe

Koraliki SuperDuo możesz wykorzystać w wielu projektach biżuterii handmade z zastosowaniem technik takich jak beading, bead croteching łącząc je z innymi koralikami drobnymi. Możesz z nich stworzyć piękne naszyjniki, bransoletki, czy kolczyki.

Koraliki SuperDuo najtaniej - sprzedaż hurtowa

W naszym sklepie sprzedajemy koraliki SuperDuo w paczkach detalicznych 5 gram oraz w hurtowych 25 gram. Wybierz wielkość paczki jaką potrzebujesz i kupuj najtaniej koraliki.