Koraliki szklane ponad 3000 rodzajów do tworzenia biżuterii | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki szklane

Koraliki szklane to nasza wielka kategoria w sklepie, są w niej koraliki fasetowane, powlekane, przezroczyste. Wszystko oferujemy w paczkach małych i hurtowych. Na Ciebie czeka rabat do 30%. Zobacz!

Drobne, wielobarwne szklane koraliki są podstawą beadingu, czyli najbardziej popularnej techniki tworzenia biżuterii. Koraliki szklane to idealne koraliki do bransoletek. Dzięki nim możemy tworzyć różnego rodzaju bransoletki handmade. 

Pięknie wyglądająca biżuteria jest efektem kreatywności i pracy twórczej, ale również jakości materiałów, z jakich użyliśmy do jej wyrobu. Z tego powodu w naszym sklepie znajdziecie tylko i wyłącznie produkty renomowanych i uznanych marek — najlepszych producentów koralików i akcesorium do tworzenia biżuterii z Austrii (Swarovski) Czech (m.in. koraliki Preciosa), Japonii (koraliki TOHO™, koraliki Miyuki). Możecie wybierać z bogatej oferty koralików szklanych o różnych wielkościach, barwieniach, czy powłokach.

Z koralików zakupionych w naszym sklepie możecie stworzyć oryginalną i niecodzienną biżuterię. Fantazyjne kolczyki, kolorowe naszyjniki czy eleganckie bransoletki. Koraliki szklane mogą być również stosowane jako aplikacje naszywane na ubraniach czy zdobienia elementów dekoracyjnych wnętrz. Możliwości wykorzystania koralików jest bardzo wiele. Ogranicza was tylko wyobraźnia.

--- czytaj więcej ---
koraliki szklane

Koraliki szklane do wyrobu biżuterii

Koraliki szklane to podstawowy produkt do tworzenia biżuterii i rękodzieła. Koraliki szklane importujemy z Czech, Japonii, Austrii i Chin. Teraz możesz tworzyć niepowtarzalne bransoletki, kolczyki, naszyjniki, czy różnego rodzaje dekoracji i prac z rękodzieła. W naszej ofercie mamy koraliki szklane różnej wielkości, o różnych zabarwieniach, czy powłokach. Bardzo popularne koraliki szklane to koraliki drobne, czy koraliki powlekane, perełki szklane lub nowa generacja koralików do tworzenia bransoletek CrystaLine, koraliki fasetowane. Innym lubianym produktem jest szkło weneckie które sprzedajemy w postaci imitacji Murano lampwork. 

Koraliki szklane czeskie, kryształki Swarovski i japońskie koraliki TOHO czy japońskie koraliki Miyuki mają osobne kategorie do ułatwienia zakupu.

Ostatnio na uwagę zasługiwać także będą zagraniczne koraliki, które są przygotowywane jako naszyjniki albo też bransoletki na rękę albo na nogę. Wszystko zależy od tego, czego poszukuje konsument.

Z pewnością takie koraliki to może być doskonały prezent dla małej dziewczynki, która lubi różne świecidełka. Moda na koraliki szklane na tyle jednak jest intensywna, że będzie tutaj dotyczyć również emerytów. Kobieta przecież w każdym wieku chce wyglądać atrakcyjnie, a więc również dla starszych osób będą przygotowane naszyjniki albo bransoletki z koralików szklanych różnobarwnych. Inną bardzo interesującą ofertą będzie indywidualne zaprojektowanie koralików szklanych. 

Koraliki szklane hurt

Koraliki szklane hurt możesz kupować w rewelacyjnych cenach w paczkach hurtowych z reguły na sznurach ok 80cm. Ceny hurtowe są tańsze średnio 36%. 

Możesz też kupować w mniejszych paczkach detalicznych. 

W naszym sklepie sprzedajemy koraliki szklane różnej wielkości 2mm, 4mm, 6mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm.

Ciekawostka - czy wiesz, że szkło jest jednym z pierwszych materiałów syntetycznych stworzonych przez człowieka. Pierwsze znalezione szklane koraliki, paciorki datowane są na 4500 lat temu w Mezopotamii mieście Ur.  

Koraliki do bransoletek czyli wykorzystanie szklanych koralików

Najczęściej ozdoby takie jak szklane koraliki będą przez nas stosowane przy osobistej stylizacji. Kobiety np. bardzo lubią wiele takich ciekawych drobiazgów, które mogą poprawić ich wygląd w bardzo różnych okolicznościach. Np. będziemy starali się zawsze wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie na różnych przyjęciach okolicznościowych. Kobiety mają tutaj pełne pole do popisu. Wizyta w sklepie, w którym będą sprzedawane szklane koraliki może się, więc przeciągnąć, ponieważ na pewno natrafimy na wiele różnorodnych artykułów. Koraliki mogą być większe albo mniejsze. Dodatkowo mogą być one przecież wykonane z różnych rodzajów szkła. Zwykle też mamy dostęp do jakiegoś doświadczonego doradcy klienta, który będzie mógł przygotować dla nas dokładne specyfikacje. Na miejscu w takim sklepie albo w hurtowni możemy znaleźć wiele bardzo różnorodnych koralików pod kątem koloru.

Koraliki szklane niebieskie albo czerwone szczególnie często podobają się tutaj młodym kobietom, które wybierają się na dyskotekę. Ich wielkość będzie także uzależniona od tego jak szeroki jest przegub młodej kobiety. Powinniśmy tutaj oczywiście również analizować za każdym razem certyfikaty jakości. Przede wszystkim musimy dokładnie wiedzieć jak wiele mamy koralików do wyboru. Trzeba się oczywiście liczyć z tym, że bardziej wytrzymałe oraz bardziej interesujące stylistycznie koraliki szklane będą kosztowniejsze. Bardzo często jednak można nawet w przypadku lepszych produktów natknąć się na promocje.

Koraliki fasetowane.

W naszej ofercie znajdziesz też piękne koraliki fasetowane, różnego koloru w tym koraliki przezroczyste na sznurach, czy na sztuki.