Koraliki szklane PanaColor - kolory roku 2018 w zasięgu ręki | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki szklane PanaColor™ - koraliki powlekane.

Koraliki szklane PanaColor to najmodniejsze kolory roku 2018. Stworzone na podstawie kolekcji kolorów Pantone na rok 2018, dopasowane by cieszyć. W najlepszych cenach, na sznurkach nawet 200 sztuk, darmowa wysyłka od 59,99 zł. 

Wybierz intensywny koloru roku 2018 Utra Violet połącz go z kolekcją koralików Attitude lub Floral Fantasies. Łącz je z półfabrykatami do biżuterii, koralikami czeskimi czy koralikami Toho i twórz najmodniejszą biżuterię handmade. 

--- czytaj więcej ---
koraliki szklane Panacolor™

Koraliki szklane PanaColor

Koraliki szklane PanaColor to koraliki okrągłe, popularnie nazywane koralikami powlekanymi. Stworzone w dwóch kolekcjach kolorów intensywnej Attitude lub pastelowej Floral Fantasies. Kolory te świetnie komponują się z kolorem roku 2018 Ultra Violetem. 

Kolory roku 2018 w koralikach powlekanych

Twórz modną biżuterię handmade w najpopularniejszych kolorach roku 2018. Łącz ją z innymi półfabrykatami, koralikami Toho czy kamieniami półszlachetnymi.