Koraliki TOHO™ - japońskie koraliki drobne TOHO™. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki TOHO™ czyli japońskie koraliki drobne TOHO.

Koraliki TOHO, które zachwycają💍 nie tylko niezwykłą urodą i kształtem, ale również precyzją wykonania. Japońskie koraliki TOHO mają kształty idealne i są bliźniaczo podobne do siebie. Kup je w świetnej cenie!

Koraliki TOHO wykonane są najwyższej jakości szkła, wytrzymałe i trwałe kolorystycznie. Nie brudzą skóry ani materiału, który znajduje się w ich sąsiedztwie. Charakterystyczną cechą TOHO™, oprócz kształtu, jest również większy niż w innych drobnych koralikach otwór do nawlekania. Pozwala on na wykorzystanie grubszych nici czy żyłki. Mamy pewność, że wykonana przez nas biżuteria czy aplikacja na ubraniu będzie lepiej trzymała się materiału. Z tego powodu koraliki TOHO™ wykorzystywane są najczęściej w plecionkach oraz haftach.

--- czytaj więcej ---
Koraliki TOHO™

Koraliki Toho

Koraliki TOHO™ drobne są pięknymi koralikami z Japoni. Jest to najwyższa jakość wśród koralików, każdy kształt jest wręcz idealny. Dobrze łączyć je z koralikami czeskimi, czy półfabrykatami do wyrobu biżuterii. Dzięki większym otworom koraliki TOHO™ wygodniej stosuje się w plecionkach i haftach niż tradycyjnych koralikach drobnych.  

Koraliki Toho 11/0 i 15/0 lub 8/0

Najpopularniejsze wielkości TOHO to okrągłe  koraliki Toho 11/0 i 15/0, oraz 8/0. TOHO sprzedajemy w paczkach detalicznych i hurtowych. Hurt to paczki 50 gram, detal to paczki 5 gram. Ty wybierasz i decydujesz, która sprzedaż jest dla Ciebie lepsza. Na paczkach hurtowych zaoszczędzić nawet 38%. Jeśli szukasz koralików TOHO najtaniej, to trafiłaś idealnie. 

TOHO to Japońska firma, założona w 1957 roku. Jej koraliki drobne cieszą się dużym zainteresowaniem projektantów biżuterii, ubrań i świata mody. Świetnie nadają się do wyrobu biżuterii techniką beadingu np. tkanie na krośnie, ścieg mozaikowy, tkanie ręczne, haft koralikowy.

Nic nylonowo Toho One-G

Do pracy z koralikami TOHO mogą przydać się igły Miyuki, nici nylonowe TOHO One-G, żyłka i inne półfabrykaty do wyrobu biżuterii i rękodzieła.

Koraliki TOHO pochodzą z Japonii, gdzie już od dawna doceniana jest ich jakość i niepowtarzalna uroda. Wykonane one są ze szkła, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe, trwałe, a ich kolor nie blaknie. Dodatkowo, nie brudzą one ani skóry, ani ubrań – są więc idealne zarówno na eleganckie wyjścia, jak i na noszenie ich na co dzień. Dzięki drobnemu wykonaniu, są one doskonałe do komponowania z innymi rodzajami koralików. Posiadają one nieco szerszy otwór do nawlekania, przez co praca z nimi staje się jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Do nawlekania ich, można stosować nieco grubsze nici, takie jak na przykład nici Miyuki. Doskonale sprawdzą się także wszelkiego rodzaju rzemyki jubilerskie, czy żyłki. 

Koraliki Toho bransoletki i wykorzystanie

Koraliki Toho są najczęściej wykorzystywane przy haftach lub plecionkach. Trzymają się one dobrze materiału i nie ma problemu z ich aplikacją. Doceniają to pasjonaci biżuterii hand made, którym zależy na jakości i różnorodności wykorzystywanych materiałów. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór koralików TOHO, począwszy od koralików TOHO bugle, Toho treasure, czy Toho mix. Posiadamy również koraliki w odcieniach hybrydowych, transparentnych, czy metalicznych. Jesteśmy pewni, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas wzór ulubiony wzór i kolor koralików TOHO.