Koraliki TOHO™ - japońskie koraliki drobne TOHO™. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki TOHO™ czyli japońskie koraliki drobne TOHO.

Koraliki TOHO, które zachwycają💍 nie tylko niezwykłą urodą i kształtem, ale również precyzją wykonania. Japońskie koraliki TOHO mają kształty idealne i są bliźniaczo podobne do siebie. TOHO koraliki wykonane są najwyższej jakości szkła, wytrzymałe i trwałe kolorystycznie. Nie brudzą skóry ani materiału, który znajduje się w ich sąsiedztwie.

Charakterystyczną cechą TOHO™, oprócz kształtu, jest również większy niż w innych drobnych koralikach otwór do nawlekania. Pozwala on na wykorzystanie grubszych nici czy żyłki. Mamy pewność, że wykonana przez nas biżuteria czy aplikacja na ubraniu będzie lepiej trzymała się materiału. Z tego powodu koraliki TOHO™ wykorzystywane są najczęściej w plecionkach oraz haftach.

--- czytaj więcej ---
Koraliki TOHO™

Koraliki TOHO™ drobne są pięknymi koralikami z Japoni. Jest to najwyższa jakość wśród koralików, każdy kształt jest wręcz idealny. Dobrze łączyć je z koralikami czeskimi, czy półfabrykatami do wyrobu biżuterii. Dzięki większym otworom koraliki TOHO™ wygodniej stosuje się w plecionkach i haftach niż tradycyjnych koralikach drobnych.  Najpopularniejsze wielkości TOHO to okrągłe 11/0 i 15/0, oraz 8/0

TOHO sprzedajemy w paczkach detalicznych i hurtowych. Hurt to paczki 50 gram, detal to paczki 5 gram. Ty wybierasz i decydujesz, która sprzedaż jest dla Ciebie lepsza. Na paczkach hurtowych zaoszczędzić nawet 38%. Jeśli szukasz koralików TOHO najtaniej, to trafiłaś idealnie. 

TOHO to Japońska firma, założona w 1957 roku. Jej koraliki drobne cieszą się dużym zainteresowaniem projektantów biżuterii, ubrań i świata mody. Świetnie nadają się do wyrobu biżuterii techniką beadingu np. tkanie na krośnie, ścieg mozaikowy, tkanie ręczne, haft koralikowy.

Do pracy z koralikami TOHO mogą przydać się igły Miyuki, nici firmy TOHO One-G, żyłka i inne półfabrykaty do wyrobu biżuterii i rękodzieła.

Koraliki TOHO pochodzą z Japonii, gdzie już od dawna doceniana jest ich jakość i niepowtarzalna uroda. Wykonane one są ze szkła, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe, trwałe, a ich kolor nie blaknie. Dodatkowo, nie brudzą one ani skóry, ani ubrań – są więc idealne zarówno na eleganckie wyjścia, jak i na noszenie ich na co dzień. Dzięki drobnemu wykonaniu, są one doskonałe do komponowania z innymi rodzajami koralików. Posiadają one nieco szerszy otwór do nawlekania, przez co praca z nimi staje się jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Do nawlekania ich, można stosować nieco grubsze nici, takie jak na przykład nici Miyuki. Doskonale sprawdzą się także wszelkiego rodzaju rzemyki jubilerskie, czy żyłki. 

Koraliki Toho są najczęściej wykorzystywane przy haftach lub plecionkach. Trzymają się one dobrze materiału i nie ma problemu z ich aplikacją. Doceniają to pasjonaci biżuterii hand made, którym zależy na jakości i różnorodności wykorzystywanych materiałów. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór koralików TOHO, począwszy od koralików TOHO bugle, Toho treasure, czy Toho mix. Posiadamy również koraliki w odcieniach hybrydowych, transparentnych, czy metalicznych. Jesteśmy pewni, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas wzór ulubiony wzór i kolor koralików TOHO.