Koraliki TOHO™ - japońskie szklane koraliki OHO™. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki TOHO round, koraliki japońskie

Koraliki TOHO drobne kształt round to wyrób japoński najwyższej jakości. Mają one wielkość 3/0 5/0 8/0 11/0 15/0. Dzięki dopracowanej metodologii ich produkcji, każdy koralik ma idealny kształt, duży otwór i małą wagę. Intensywne kolory i pasujące kształty umożliwią ci tworzenie pięknej biżuterii. Koraliki TOHO pozwalają na zabawę stylem i artystyczną kreację. Można je wykorzystywać na różnorodne sposoby. Stanowią dobry materiał do tkania z nich bransoletek, ale także świetnie wyglądają jako uzupełnienie i dodatek do większych kamieni półszlachetnych. Szklane koraliki TOHO wykonane są z najwyższą starannością. To prawdziwy must have każdej osoby, która chce się zajmować rękodzielnictwem.

Chcesz zacząć przygodę z koralikami TOHO? odwiedź naszego bloga o handmade.

--- czytaj więcej ---
Koraliki TOHO round

Koraliki Toho Round

Wielu klientów związanych z odzieżą czy biżuterią korzysta z koralików TOHO.

Koraliki TOHO mają największą dziurkę do nawlekania. Nie tylko igły mogą przechodzić przez duże otwory, ale duże otwory sprawiają, że koraliki TOHO są lżejsze od pozostałych koralików drobnych.

Na przykład suknia ślubna wyszywana koralikami TOHO będzie lżejsza niż sukienka z innymi koralikami.

Jednym z najbardziej popularnych koralików TOHO są koraliki Toho 21 silver lined. Zachwalany przez producenta jako nie tracący koloru.