Kryształki Swarovskiego, Swarovski Elements- Idealne do tworzenia | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Kryształki Swarovskiego - kryształy Swarovski Elements

Kryształki Swarovski Elements to szeroki wybór produktów i półfabrykatów do wyrobu biżuterii austriackiej marki kojarzonej z produktami luksusowymi. Kup je w świetnych cenach, sprawdź naszą ofertę!

Kryształy cechują się idealną powłoką szklaną, która nadaje im niespotykaną barwę. Kryształki wyróżniają się regularnym kształtem i wyrazistymi, czystymi szlifami. Kryształki Swarovskiego możecie wykorzystać do tworzenia szykownej biżuterii w stylu glamour, ale nie tylko. Z koralików i kryształków Swarovskiego można naszywać efektowne aplikacje na ubrania lub wykorzystać je jako element zdobniczy w dekoracji domu.

--- czytaj więcej ---
kryształki Swarovski®

Kryształy Swarovskiego

Kryształki Swarovski Elements to cała gama produktów do wyrobu biżuterii słynnej marki z Austrii. Koraliki Swarovski mają przepiękna barwę, na skutek idealnej powłoki szklanej. Do tego każdy koralik, zawieszka mają dokładne i wyraziste szlify. Kryształy Swarovski półfabrykaty to aż 1000 produktów w naszym sklepie. Najpopularniejsze to kryształy szlifowane typu round 5000, teardrop 5500 (łezki), czy briolette 5040.  Niektóre z nim możesz łączyć z kamieniami półszlachtnymi, np. briolette jako szklane przekładki do podkreślenia koloru kamienia naturalnego. Inne możesz zastosować w kolczykach, czy naszyjnikach. 

Zawieszki Swarovski

Zawieszki Swarovskiego to jeden z popularniejszych produktów tej marki, wystarczy srebrny bigiel i w ciągu paru minut możemy stworzyć piękny elegancki kolczyk. Zawieszki mają różne kształty takie jak serca, czy łezki, można jest też wykorzystać do łańcuszków na szyję. Swarovski idealnie komponuje się z srebrem.

Perełki Swarovski

Niewiele osób wiele ale firma z Austrii Swarovski produkuje też szklane perełki. Perełki te mają piękny kolor, kształt i cechują się bardzo wysoką jakością