Nici Miyuki | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Nici nylonowe Miyuki®

Nici nylonowe Miyuki są idealnym wyborem dla osób lubiących samodzielnie przygotowywać biżuterię. To kolejny produkt firmy Miyuki, słynącej z idealnie symetrycznych koralików drobnych. Nylonowe nici pokryte są woskiem, który ułatwia nawlekanie i zapobiega ich plątaniu się. Dodatkowo są one bardzo mocne, dlatego decydują się na nie także osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rzemiosłem biżuteryjnym. Nici Miyuki świetne nadają się do haftu koralikowego i beadingu. Najlepiej łączyć je z koralikami Miyuki lub koralikami TOHO. Efekt będzie spektakularny, zwłaszcza że wybór kolorów nici Miyuki jest bardzo szeroki. Można zakupić pojedynczą szpulę o długości 50 metrów lub od razu zestaw pięciu sztuk. 

--- czytaj więcej ---
nici Miyuki®

Nici nylonowe Miyuki są kolejnym produktem firmy Miyuki słynnej z idealnych koralików drobnych. Nylonowe nici pokryte są woskiem, który ułatwia nawlekanie i zapobiega plątaniu się nici. Świetne do haftu koralikowego i beadingu. Najlepiej łączyć nici z koralikami Miyuki lub koralikami Toho