Obręcz do łapaczy snów - okrąg, kółko. Zrób własny łapacz! | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Obręcz do łapaczy snów

Marzy Ci się własny łapacz snów? Trafiłaś w świetne miejsce, oferujemy obręcze do łapaczy snów, czyli bazy dzięki którym będziesz mogła stworzyć swój własny łapacz snów. Oferujemy także inne półprodukty do stworzenia rękodzieła.

--- czytaj więcej ---

Bazy do łapaczy snów

Oferujemy wysokiej jakości metalowe obręcze służące jako bazy do łapaczy snów i tworzenia innych własnoręcznie wykonywanych dekoracji. Przyozdobione kolorowymi koralikami, różnorakimi połyskującymi wstążkami i obrobione na szydełku za pomocą kordonka i muliny staną się świetną ozdobą na ścianę. Łapacze snów to amulety pochodzące z Ameryki Północnej używane przez Indian do odstraszania zmor i nocnych koszmarów. Zwykle zajmowały miejsce nad łóżkiem bądź wieszano je przy wejściu do domostwa indiańskiego.

Łapacz snów to etniczna ozdoba, które na stałe zagościła w naszych wnętrzach jako element wystroju, nie tylko w naszych sypialniach, ale również w mniejszych elementach – jako zawieszka nad łóżkiem, do kobiecej torebki czy nawet jako wisiorek na szyję. Jego nieodłącznym elementem są kolorowe zwiewne piórka, koraliki różnych kształtów, metalowe zawieszki, rzemyki i paciorki.

Spróbuj wykonać swój własny, wyjątkowy łapacz snów. W naszej ofercie znajdą Państwo okrągłe i gwiaździste bazy do łapaczy snów, a także różne akcesoria i półprodukty jak koraliki, cekiny i rzemyki do tworzenia własnych łapaczy snów.