końcówki i łapaczki kolor srebrny półfabrykaty do biżuterii. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Końcówki, łapaczki - półfabrykaty wyrobu do biżuterii DIY, handmade.

Końcówki to bardzo ważny element przy wyrobie biżuterii, a zwłaszcza bransoletek. Jest to element końcowy do którego wkładamy rzemień, siatkę jubilerską, po czym tworzymy zapięcie do bransoletki z karabińczyka, kółka montażowego (ogniwka), federinga. Bransoletka może też być stworzona z końcówek metalowych w kolorze srebrnych wraz z koralikami powlekanymi, czy kamieniami półszlachetnymi. Z reguły taka bransoletka jest potrójna. Oprócz końcówek do tworzenia naszyjników można wykorzystać łapaczki które łapią linki stalowe, wraz z kuleczką zaciskową. 

--- czytaj więcej ---

Końcówki do bransoletek, to bardzo popularna kategoria półfabrykatów można z nich stworzyć ciekawą biżuterię typu DIY, czy handmade. Z reguły są metalowe, ale możemy też spotkać końcówki plastikowe, mają różne wzory, i kształty. W zależności od wielkości możemy dopasować rzemień do końcówki, możemy też do większych końcówek wsadzić kilka sznurków, rzemieni i stworzyć bransoletkę wielowarstwową. Bardzo modne są bransoletki z koralików, czy bransoletki z kamieni półszlachetnych takich jak onyks, jadeit, agat, turkus przełożone różnymi koralikami metalowymi, czy przekładkami lub kuleczkami ozdobnymi. Cieńsze końcówki są dobre do linek, te szersze do sznurków i rzemieni. Do końcówek potrzebny jest klej który wykorzystujemy do wklejenia metalowej końcówki i naszego naszyjnika czy bransoletki.