Półfabrykaty posrebrzane do wyrobu biżuterii. Świetne ceny. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Półfabrykaty posrebrzane do wyrobu biżuterii

Półfabrykaty posrebrzane do wyrobu biżuterii są wykorzystywane do tworzenia kolczyków, naszyjników, czy bransoletek. U nas znajdziesz je w najlepszych cenach i dużym wyborze. Sprawdź teraz!

Półfabrykaty posrebrzane są wykorzystywane do tworzenia biżuterii, która przykuje uwagę i zainteresuje już na odległość. Kolczyki, naszyjniki i bransoletki wytworzone przy pomocy tych posrebrzanych produktów, są jednocześnie tańsze w produkcji i zachowują wysoką jakość i trwałość wykonania. Bigle, broszki, druty i zapięcia – bez nich nie może obejść się żadna, ręcznie wykonywana biżuteria. 

Ozdoby te świetnie będą wyglądały w zestawieniu z koralikami czeskimi Preciosa, a także koralikami szklanymi. Ich kształt, wygląd i forma nie będzie się ze sobą gryzły, a razem stworzą niebanalną kompozycję, która przykuje wzrok i dopełni stylizację na co dzień i na wieczór. Także łańcuszki, wisiorki i bogata oferta nakładek ozdobnych uświetni przygotowywane projekty bransoletek lub naszyjników. Szeroki wybór produktów posrebrzanych z naszego sklepu sprawia, że biżuteria nie musi być tworzona według jednego schematu – artysta może słuchać swojej wyobraźni i tworzyć wzory ozdób, jakie tylko przyjdą mu do głowy. 

--- czytaj więcej ---

Półfabrykaty posrebrzane do wyrobu biżuterii

Są produktami tańszymi od półfabrykatów ze srebra, ale zarazem zachowującymi wysoką jakość w relacji do ceny. 

Bardzo często używane są posrebrzane bigle, posrebrzane karabińczyki, srebrne szpilki które rewelacyjnie komponują się kryształkami Swarovskiego, czy koralikami Miyuki lub koralikami Toho

Federing, ogniwka, zapięc skrzynkowe, łapaczki do linki, bigle posrebrzane.

To wszystyko podstawowe półfabrykaty do wyrobu biżuterii. To fundament bez któyrych trudno by było stworzyć jakąkolwiek bransoletkę, kolczyk czy biżuterię handmade. Jak stworzysz bransoletkę bez tych produktów, to raczej trudno. Można by było stworzyć bransoletkę na gumcę, czy żyłce jubilerskiej, ale po co ograniczać swoją wyobraźnię?

Drut posrebrzany

W naszej ofercie znajdziesz drut posrebrzany, dzięki niemu możesz tworzyć samemu szpilki z oczkiem, ogniwka, czy jakieś półprodukty do biżuterii. Warto posiadać do nich narzędzia jubilerskie takie jak szczypce, bociany.