Półfabrykaty do wyrobu biżuterii najtaniej. Ogromny wybór półfabrykatów. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii - kupuj półfabrykaty i akcesoria bo biżuterii najtaniej.

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii to artykuły niezbędne w pracowni każdego artysty, który tworzy biżuterię. Oferujemy akcesoria z srebra, koraliki szklane, kamienie naturalne. Świetne ceny, rabat do 30%, zobacz!

Tysiące półfabrykatów do wyrobu biżuterii w tym bigle, ogniwka, szpilki, kuleczki zaciskowe. Idealne akcesoria do  biżuterii. Kupuj w sprzedaży hurtowej i detalicznej półfabrykaty wraz z najlepszymi cenami. W tym półfabrykaty do biżuterii: srebrne 925, posrebrzane czy w kolorze srebrnym.

Czym są półprodukty? To wszystkie elementy, które służą do nawlekania, zapinania, zawieszania czy łączenia poszczególnych części naszyjnika, kolczyków czy bransoletek takie jak bigle, druty, końcówki, łapaczki, federing, karabińczyki, jak również kuleczki zaciskowe i ogniwka.

W ofercie sklepu Koraliki.pl znajduje się ponad 1300 półproduktów do biżuterii, w tym półfabrykaty srebrne 925, posrebrzane, wykonane ze stali chirurgicznej 316l lub w kolorze srebrnym. Oferujemy tylko i wyłącznie półfabrykaty pochodzące od sprawdzonych producentów. Każdy z nich posiada certyfikat laboratoryjny, będący gwarantem najwyższej jakości.

Akcesoria do wyrobu biżuterii sprzedajemy w paczkach detalicznych i hurtowych.

--- czytaj więcej ---
półfabrykaty do biżuterii

Półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Półfabrykaty do biżuterii są podstawą do tworzenia rękodzieła dla każdej biżuterii. W ofercie mamy ponad 1300 półproduktów, w tym srebrne 925posrebrzanez stali chirurgicznej 316, czy w kolorze srebrnym. Oferujemy popularne bigledrutykońcówkiłapaczkifederingikarabińczyki, czy też kuleczki zaciskowe i ogniwkaPółfabrykaty do wyrobu biżuterii sprzedajemy w paczkach detalicznych i hurtowych. Akcesoria jubilerskie są najwyższej jakości, posiadają certyfikaty laboratoryjne. 

W naszym sklepie internetowym sprzedajemy różnego rodzaju półprodukty i akcesoria jubilerskie. Dzielimy je z reguły na kolor powłoki lub materiał wykonania. Najpopularniejsze to półfabrykaty srebrne 925, półfabrykaty posrebrzane, półfabrykaty w kolorze srebrnym, lub półfabrykaty do wyrobu biżuterii z stali chirurgicznej. 

Główne rodzaje to bigle, druty, szpilki, końcówki, podwieszki, kuleczki zaciskowe, ogniwka, przekładki, rurki, sztyfty, zapięcia i łańcuszki.

Stworzysz z nich piękne kolczyki, naszyjniki czy bransoletki. Wystarczy dopasować odpowiednie koraliki do bransoletki, wybrać gotowe zapięcie, lub stworzyć własne z metalowych elementów.

Półprodukty do wyrobu biżuterii stanowią podstawę przy tworzeniu wszelkiego rodzaju naszyjników, kolczyków, czy innych wartościowych ozdób. Wszystkie te elementy służą do urozmaicania i wzbogacania biżuterii. Dzięki nim, staje się ona spersonalizowanym prezentem, idealnym na wszelkiego rodzaju okoliczności. Do tego rodzaju półproduktów zaliczane są m.in. rzemienie, linki, gumki jubilerskie, czy nawet zapięcia do biżuterii. Dzięki ich obecności w biżuterii, staje się ona nietuzinkowym i oryginalnym elementem dekoracyjnym na ciele kobiety. Szczególnie często jest ona wybierana na okazje nieco bardziej eleganckie, ale noszona na co dzień także dodaje klasy. Dobrze dobrany dodatek zawsze podniesie wartość stylizacji.

Półfabrykaty do biżuterii szklane

W naszej ofercie posiadamy szeroką ofertę rozmiarów półfabrykatów – od 4mm do nawet 20mm. Najczęściej wybieranym kolorem półfabrykatów jest oczywiście stonowana szarość lub biel, ale coraz większym powodzeniem cieszą się także te w odcieniach złota, czy błękitu. Dzięki różnorodności kolorystycznej półfabrykatów, stają się one idealnym uzupełnieniem tworzonych kształtów dla biżuterii, a także dodatkową jej ozdobą. Rzemyki, zapięcia, czy linki to nieodłączny element każdej biżuterii. Szeroki wybór półfabrykatów dostępnych na rynku sprawia, że naszyjniki, kolczyki, czy bransoletki stają się małymi dziełami sztuki i cieszą oko przez długie lata. Sprawdź inne kategorie naszego sklepu.