Stal chirurgiczna 316 hipoalergiczna do tworzenia biżuterii. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Stal chirurgiczna 316 - Półfabrykaty do wyrobu biżuterii ze stali chirurgicznej.

Półfabrykaty ze stali chirurgicznej do wyrobu biżuterii są hipoalergiczne, to znaczy, że szansa na uczulenie, podrażnienie jest minimalna. Stal szlachetna jest też nierdzewna. Twórz bezpieczną biżuterię DIY.

Bigle ze stali chirurgicznej idealnie nadają się do wyrobu biżuterii, bardzo łatwo można łączyć je z innymi koralikami i półfabrykatami. Stal chirurgiczna to stop ten wykorzystuje się także w medycynie przy tworzeniu śrub czy protez.  Dowiedz się więcej o półfabrykatach ze stali chirurgicznej znajdziesz na naszym blogu. 

--- czytaj więcej ---
półfabrykaty stal chirurgiczna 316

Półfabrykaty ze stali chirurgicznej, nierdzewnej.

Ostatnio stało się modne tworzenie biżuterii z stali 316l, biżuteria z stali chirurgicznej ma bardzo niską zawartość niklu przez co chętnie wykorzystywana jest przez osoby z uczuleniem na inne półfabrykaty w tym srebro 925. Stal chirurgiczna do wyrobu biżuterii to nowość na rynku biżuteryjnym, rękodzieła i twórczości artystycznej DIY. 

Stal szlachetna czy stal chirurgiczna?

Pojęcia stal chirurgiczna, a stal szlachetna jest używane naprzemiennie. Są to te same określenia na półfabrykaty wykonane z tego samego metalu. W związku z czym nie masz czego się obawiać, nasze produkty są najlepszej klasy i jakości. 

Bigle stal chirurgiczna, zapięcia magnetyczne ze stali.

W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze elementy do biżuterii w tym bigle ze stali nierdzewnej, czy zapięcia magnetyczne ze stali chirurgicznej. Do tego kuleczki, ogniwka, karabińczyki czy federing. 

Stal chirurgiczna hurtownia

Półfabrykaty do biżuterii oferujemy w paczkach detalicznych i hurtowych. Z rabatami do 30% w zależności od wielkości zamówienia. Zaufaj naszej hurtowni i twórz bezpieczną biżuterię.