Ogniwka i kółeczka srebrne- półfabrykaty do wyrobu biżuterii DIY. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Ogniwka i kółeczka srebrne - półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Srebro 925 jest podstawowym elementem do tworzenia półfabrykatów do wyrobu biżuterii. Tworzy się z niego wiele elementów które stanowią podstawę biżuterii, jednym z takich półproduktów są ogniwka srebrne, kółeczka srebrne. Ogniwka srebrne można wykorzystywać na wiele sposobów przy tworzeniu biżuterii. Podstawową funkcją jest podczepianie zawieszek, koralików czy innych półfabrykatów takich jak federingi, karabińczyki i tworzenie zapięć do bransoletek czy naszyjników. 

--- czytaj więcej ---

Czym różni się ogniwko od kółeczka montażowego? Można powiedzieć iż ogniwko i kółeczko mają identyczną funkcjonalność, służą do mocowania zawieszek, ozdób, czy tworzenia zapięć do biżuterii. Wygląd ich jest bardzo podobny, natomiast główna różnica to, że ogniwka mają więcej warstw, bardziej się nakładają na siebie przez co o wiele trudniej nałożyć coś na nie, ale także o wiele trudniej by jakiś element do biżuterii spadł. Kółeczko jest znacznie lżejsze i łatwiej może się przerwać, natomiast ze względu na wagę jest znacznie tańsze.