Tysiące przekładek jubilerskich, do tworzenia biżuterii. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Przekładki jubilerskie

Przekładki jubilerskie idealnie nadają się do tworzenia bransoletek. Wybierz swój styl i rodzaj biżuterii jaką chcesz stworzyć. Modułowe? metalowe? W naszym sklepie masz ogromny wybór i świetne ceny. Zobacz!

Przekładki ozdobne jubilerskie to cenione na całym świecie, okrągłe i metalowe kulki. Ich wyjątkowy kształt urozmaici bransoletki i naszyjniki wykonane na przykład z koralików porcelanowych lub kamieni półszlachetnych. Z pewnością warto bawić się i eksperymentować z ich formą, bo w wyniku tych prób, może powstać naprawdę wiele niecodziennych i oryginalnych błyskotek! 

W naszym sklepie znajdą Państwo przekład w rozmiarze od 6mm do 14mm. Są one sprzedawane hurtowo i detalicznie. Można komponować je z naprawdę przeróżnymi kamieniami, koralikami, tworząc autorskie kompozycje, które przykują wzrok na nie jednej imprezie! 

Idealnie podkreślą one tę bardziej elegancką biżuterię, ale też potrafią urozmaicić bransoletki wykonane na przykład jedynie z koralików modułowych. Przekładki mają wzbogacić przygotowywane przez nas ozdoby i sprawić, by pasowały one i do stylizacji wybieranych na wieczór, i do tych noszonych na co dzień. Sprawdzą się one więc przy każdej okazji! 

--- czytaj więcej ---
przekładki jubilerskie

Przekładki jubilerskie to znakomity półfabrykat do biżuterii

Przekładki jubilerskie to tysiące produktów do wykorzystania z koralikami. Bardzo często są to przekładki do bransoletek modułowych, czy przekładki do koralików. Mogą być wykonane z różnych materiałów np. przekładki metalowe, przekładki szklane. Używając ich można tworzyć przepiękne bransoletki, kolczyki, czy naszyjniki. Bardzo często korzysta się z gotowych baz do koralików modułowych. Przekładki biżuteryjne mogą być w różnych kształtach i wykorzystaniu. Bardzo popularne są zawieszki z oczkami, czy stopery blokującę przemieszczanie na bransoletce. Łączniki jubilerskie często wykorzystujemy z kamieniami jubilerskimi do tworzenia bransoletek i naszyjników, do wzmocnienia akcentu kamienia ozdobnego. 

Przekładki do bransoletek modułowych

Wystaczy byś kupiła gotową bazę do bransoletki, wybrał swoje korlaiki mudłowe i je nawłoka. Tak w prostych krokach w parę minut możesz zrobić piękną, modną bransoletkę. Koraliki modułowe są tanie, a jakością mocną nie ustępują od znanych marek.