Rzemienie skórzane jubilerskie ponad 200 rodzajów do rękodzieła. | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Rzemienie jubilerskie skórzane - okrągłe, płaskie.

Rzemienie jubilerskie skórzane to bardzo interesujący, bazowy produkt do tworzenia biżuterii i rękodzielnictwa. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaje rzemienie płaskie, okrągłe, grube i plecione, w jednolitych stonowanych barwach, czy wielokolorowe. Ich dobór zależy przede wszystkim od typu przygotowywanej biżuterii. Rzemienie jubilerskie ze sklepu koraliki.pl są wykonane z naturalnej skóry bydlęcej.  W ofercie posiadamy także rzemienie materiałowe i różnego rodzaju imitacje.  Gwarantuje to wysoką jakość, przede wszystkim wytrzymałość. Kolor z rzemieni jubilerskich nie ściera się się łatwo, a więc można z nich tworzyć nawet bardziej spektakularną biżuterię, która przyciągnie do siebie spojrzenia.

--- czytaj więcej ---
rzemienie jubilerskie

Rzemień jubilerski skórzany jest bardzo interesującym, bazowym produktem do tworzenia biżuterii i rękodzieła. W naszej ofercie mamy różnego rodzaje rzemienie płaskierzemienie okrągłe, rzemienie grube i rzemienie plecione. W jednolitych stonowanych barwach, czy wielokolorowe imitujące skórę węża. Rzemienie nasze są naturalne, produkowane z skóry bydlęcej. W ofercie też posiadamy rzemienie materiałowe i różnego rodzaju imitację.