Koraliki plastikowe i koraliki akrylowe do wyrobu biżuterii | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki plastikowe i syntetyczne

Koraliki syntetyczne z reguły koraliki plastikowe służące do wyrobu biżuterii. Oferujemy akrylowe przezroczyste i inne np. barwione, czy perełki plastikowe. Rabaty do 30%, paczki 20 i 500g. Zobacz teraz!

Koraliki syntetyczne, inaczej nazywane plastikowymi, to grupa koralików wykonanych z materiałów sztucznych. Warto jednak dodać, że niczym one nie odstają od kamieni jubilerskich lub koralików szklanych. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdą Państwo koraliki caramballa, perełki plastikowe, perełki plastikowe, a także masę termoutwardzalną. 

Wszystkie one posiadają ciekawe kształty i niezwykle oryginalne wykończenie. Przybierają one formy kapsułek, diamentów i kulek. Koraliki syntetyczne dostępne są w wielu odcieniach – począwszy od tych nieco jaśniejszych, przezroczystych, czarnych, czerwonych, białych na miodowych i kawowych kończąc.  Dzięki tak bogatej ofercie koralików, można tworzyć z nich niecodzienne bransoletki i naszyjniki, które świetnie podkreślą charakter ich twórcy. Możemy też stworzyć rękodzieło typu żyrandol, firanka do drzwi, okna. Są one wykonane z trwałego materiału i przykują uwagę nie jednej osoby. Syntetyczne korale cechują się trwałością i niepowtarzalnością, którą pokochają wszyscy twórcy biżuterii. Do ich nawijania, świetnie sprawdzić się mogą różnego rodzaju linki elastyczne lub linki stalowe. 

--- czytaj więcej ---

Koraliki syntetyczne czy koraliki plastikowe

Do koralików syntetycznych zaliczamy wiele rodzajów koralików w tym koraliki plastikowe, akrylowe, czy perełki plastikowe. Największym uznaniem cieszą się koraliki akrylowe o przezroczystej strukturze, wykorzystywane na setki sposobów. Koraliki syntetyczne są bardzo lekkie, łatwo jest przy ich pomocy tworzyć nawet bardziej skomplikowane wzory. Mają różnorodne, ciekawe kształty, na przykład pastylek, kulek lub diamentów, dlatego idealnie pokrywają się z artystyczną wizją każdego twórcy biżuterii. Do tworzenia ozdób można wykorzystywać samodzielnie koraliki plastikowe albo uzupełniać nimi inne kompozycje, na przykład z wykorzystaniem kamieni. Koraliki syntetyczne występują w wielości kolorów i wybarwień, by łatwiej było wybrać coś idealnego.

Koraliki plastikowe to koraliki syntetyczne służące do wyrobu biżuterii oraz wszelkiego rodzaju rękodzieła np. zasłony, żyrandole. Najpopularniejsze wśród nich to koraliki akrylowe, perełki plastikowe i koraliki plastikowe. W naszej ofercie jest około 1000 koralików plastikowych, w paczkach hurtowych i detalicznych.