Koraliki plastikowe i koraliki akrylowe do wyrobu biżuterii | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Koraliki plastikowe i syntetyczne

Koraliki plastikowe to koraliki syntetyczne służące do wyrobu biżuterii oraz wszelkiego rodzaju rękodzieła, na przykład zasłon i żyrandoli. Największym uznaniem cieszą się koraliki akrylowe o przezroczystej strukturze, wykorzystywane na setki sposobów. Koraliki syntetyczne są bardzo lekkie, łatwo jest przy ich pomocy tworzyć nawet bardziej skomplikowane wzory. Mają różnorodne, ciekawe kształty, na przykład pastylek, kulek lub diamentów, dlatego idealnie pokrywają się z artystyczną wizją każdego twórcy biżuterii. Do tworzenia ozdób można wykorzystywać samodzielnie koraliki plastikowe albo uzupełniać nimi inne kompozycje, na przykład z wykorzystaniem kamieni. Koraliki syntetyczne występują w wielości kolorów i wybarwień, by łatwiej było wybrać coś idealnego.

--- czytaj więcej ---

Koraliki plastikowe to koraliki syntetyczne służące do wyrobu biżuterii oraz wszelkiego rodzaju rękodzieła np. zasłony, żyrandole. Najpopularniejsze wśród nich to koraliki akryloweperełki plastikowe i koraliki plastikowe. W naszej ofercie jest około 1000 koralików plastikowych, w paczkach hurtowych i detalicznych.