Sznurki, nici, wstążki, żyłki do wyrobu biżuterii | koraliki.pl
Informacja: Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w swojej przeglądarce.

Pozostałe półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Jeśli szukasz sznurka, żyłki elastycznej, siatki jubilerskiej czy nici, to jesteś w dobrym miejsce. Oferujemy duży wybór, atrakcyjne ceny i rabaty do 30%. Ponad 20 000 produktów do wyrobu biżuterii. Zobacz!

W naszej ofercie oprócz podstawowych półfabrykatów do wyrobu biżuterii i innego rodzaju kamieni naturalnych, koralików Toho czy koralików szklanych, znajdą Państwo także jedwabne rurki, bazy do naszyjników, wstążki satynowe i żyłki elastyczne, sznurki, czy siatkę jubilerską To właśnie te produkty pomogą nam uzyskać oczekiwany efekt w trakcie prac nad naszymi ozdobami. Dzięki precyzji ich wykończenia i trwałości użytych materiałów, nasza biżuteria będzie mogła być noszona długimi latami, bez jakichkolwiek obaw o jej stan. W naszej ofercie czekają na Państwa setki produktów, które uświetnią tworzone ozdoby i podkreślą ich autorski charakter i pasję, jaka towarzyszyła ich projektowaniu. Bazy do naszyjników to nie tylko rzemyki – to także sznurki lakierowane, sznurki z tasiemką i aksamity. W naszej ofercie znajdą Państwo także żyłki elastyczne w wielu, naprawdę pięknych odcieniach, które podkreślą kolory przygotowywanych przez Państwa ozdób. 

--- czytaj więcej ---

Sznurki i nici 

Każda biżuteria potrzebuje bazy, sznurka, czy żyłki do bransoletki. W naszej ofercie obok podstawowych półfabrykatów do wyrobu biżuterii posiadamy liczne sznurki, żyłki elastyczne, a także druty i linki. Dużo zależy od techniki jakiej używamy, a także jak chcemy połączyć nasze piękne koraliki. Oferujemy sznurki bawełniane, kordonki, nici do haftu. Od Ciebie zależy jaki sznurek potrzebujesz i co chcesz stworzysz?

Żyłki elastyczne

Żyłki elastyczne to popularny produkt, bardzo często wykorzystywany do tworzenia bransoletek na gumce. Żyłki te są elastyczne wystarczy przewlec kamień jubilerski, czy koralik szklany i w bardzo krótkim czasie mamy bransoletkę. Na koniec wiązemy żyłkę na podwójny supeł i kleimy klejem.

Wstążki satynowane

Wykorzystywane nie tylko w tworzeniu biżuterii, ale także w różnego rodzaju dekoracjach i rękodziele artystycznym.

Siatki jubilerskie

To ciekawy produkt do robienia bransoletek. Potrzebny do nich jest klej, zapięcia tak zwane końcówki i jakieś korlaiki. Moga to być piękne korlaiki Toho, czy kryształki szklane. Wsypujemy je do siatki jubilerskiej, nakładamy końcówke kleimy robimy zapięcie i mamy gotową bransoletkę.

Bazy do naszyjników

To idealny produkt by stworzyć szybko biżuterię, baza jest gotowa ma już zapięcia, jest wykorzana z drutu, sznurka lub rzemienia wystarczy podczepić zawieszkę, przekładki czy jakiś inny koralik szklany.